O Nas

our-story

O nas

Nasza historia

Restauracja Chata Rumcajsa usytuowana w centrum Bytomia, przy ulicy Mickiewicza 9. Znana i ceniona za wyśmienitą domową kuchnię, od lat gości mieszkańców Bytomia i okolic, wabiąc smaczną kuchnią, uśmiechniętą obsługą oraz niezwykłym klimatem swoich wnętrz.

Dziś oddajemy legendarną restaurację, by nadal mogła służyć mieszkańcom i przyjezdnym oferując najlepszą kuchnię w okolicy! Zapraszamy do nowego wnętrza, gdzie podajemy te same, sprawdzone dania przygotowywane od wielu lat przez tych samych wyśmienitych kucharzy.

Dogodna lokalizacja i miła obsługa sprawiają, że Chata Rumcajsa jest idealnym miejscem zarówno na spotkania biznesowe jak i na wspólny obiad z rodziną czy romantyczną kolację.

Zapraszamy do spróbowania potraw przygotowywanych z największą starannością, zawsze ze świeżych, najlepszej jakości produktów. W naszym menu znajdą Państwo szeroki wybór dań, które nie tylko wyśmienicie smakują, ale są również zdrowe.

Chata Rumcajsa to unikalne miejsce gwarantujące klientom ucztę dla oczu i podniebienia.

Zapewniamy kompleksową organizację imprez okolicznościowych (chrzciny, komunie, urodziny i przyjęcia weselne) tworząc specjalnie dla Państwa indywidualną ofertę gastronomiczną.

Enter your keyword